Toptan Fidan Siparişi

Toptan Fidan Siparişi

Toplu Alımlarda Büyük İndirim!

%50'ye varan indirimler sizleri bekliyor!

Toplu Fidan Alım

Toplu Fidan Alım

Büyük bir bahçeniz ya da tarlanız varsa ve arazinizi ceviz fidanı dikerek değerlendirmek istiyorsanız toplu halde ceviz fidanı alımı yapabilirsiniz. Toptan ceviz fidanı alımında tabiî ki belirli bir ölçüde indirim yapılması sizin yararınıza olacaktır.

Sitemizden tek seferde 50 tane ve üzeri fidan alımı yapmak isterseniz, toplu alım yapacağınızdan dolayı telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve toplu alım indirimi konusunda yetkililerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda bulunan toplu alım formunu doldurarak bize dikim yapacağınız yer ve sipariş vermek istediğiniz fidan sayısı hakkında bilgi verirseniz, size en kısa zamanda dönüş yapılarak ne kadar indirim alacağınız belirtilecektir.
Toptan siparişlerde fidanın miktarına göre sipariş verilen fidanlar kargo ya da kamyon yoluyla müşteriye ulaştırılabilir. Ayrıca ziraat mühendislerimizden ya da üretim sorumlumuzdan bilgi alarak fidanların dikim sürecinde hata yapma oranını en aza indirebilir, aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”3953″ title=”Toplu Fidan Sipariş Formu”]